piątek, 1 lipca 2011

27. prace czerwcowe

Oj w czerwcu miałam urodzaj na kartki - nie było tygodnia, żebym przynajmniej jednej nie robiła.
Dwie kartki, które powstały na 23 czerwca.
Pierwszy raz robiłam kartkę sztalugową. Postanowiłam zrobić taką dla mojej mamy na urodzinki. Cyfry dodałam z pergaminu, bo dla mnie ma on swój specyficzny urok. Kartki z wykrojników i innych ozdobników są fajne i szybko się je robi, ale w pergamin trzeba włożyć więcej serca i pracy - i to jest właśnie to co je wyróżnia.
i jeszcze otwarta wersja
Druga kartka, która powstała na 23 czerwca to kartka ślubna. Tu również postanowiłam zrobić coś z kaleczki. Grafika którą się posłużyłam jest autorstwa Ty Wilson'a, bardzo lobię jego kreskę. Bardzo fajnie się prezentują te grafiki na kartkach pergaminowych.
Na koniec jeszcze kartka dla kolegi z pracy. Trochę na szybko, ale myślę, że nieźle wyszła.

Jeszcze się pochwalę śliczną kartką, którą zrobiła dla mnie koleżanka z forum pergaminart.pl Kartkę robiła Zosia - zamajka w imieniu całego forum. Ciekawa jestem kiedy mnie przypadnie robienie kartki i dla kogo :) Zosiu również w tym miejscu pragnę Ci podziękować za tak piękną kartkę i ładne życzenia :-*
A wisiorek, którego użyłam do aranżacji zdjęcia to zegarek, który dostałam w prezencie urodzinowym od mojego chrześniaka - ładny nie?
a w środku wygląda tak

Popularne posty

TOP