środa, 26 października 2011

35. obiecanki cacanki...

...relacja będzie, ale najpierw muszę nadrobić zaległości w pokazywaniu moich prac. Poza tym jakoś te mojej kulfony muszę odpowiednio uwiecznić, by dało się to ludziom pokazać :-P

najpierw pergaminki
Sówka w ramce i zakładka z sówką pojechały na Ukrainę - moje prace rozjeżdżają się po świecie :-) Córka koleżanki jechała na wymianę ze szkoły i Jola poprosiła mnie o coś oryginalnego, a sowa dla uczennicy to coś w sam raz. Mam nadzieję, że się podoba. Sowa z ramki jest projektu mojej koleżanki z forum - Oli Kaczmarek. Prawda, że piękny projekt!
Do kompletu dorobiłam tej sówce koleżankę, żeby za granicami nie było jej smutno. Nawet udało mi się dopasować kolorystycznie. Zakładka z sówką jest projektu drugiej koleżanki z forum - Katarzyny Gargas.
Inna koleżanka z pracy poprosiła mnie o jakiś drobiazg na urodziny dla przyjaciółki. Tak powstała druga zakładka z sówką. Sowy to mądre ptaki więc wszystkim się podobają.

Następne dwie kartki zamówiła u mnie kolejna koleżanka. Znałyśmy się przed laty i ponownie spotkałyśmy się w tym roku na pielgrzymce do Włoch. Obie teraz mieszkamy w jednej dzielnicy więc częściej się spotykamy. :-)
Pierwsza kartka jest na roczek dla chłopczyka. 
Druga kartka z okazji 15 rocznicy ślubu dla rodziców małego solenizanta. Ania podpatrywała mi przez ramię jak robiłam tę kartkę. Dopytywała o różne szczegóły. Muszę powiedzieć, że mi to nie przeszkadzało - trochę jakbym robiła mały instruktarz :-).
Na dziś tyle. Obiecuję, że w następnym poście będzie relacja z nauki średniowiecznej kaligrafii. Powiem tylko, że jestem ZAFASCYNOWANA!! :-)

Popularne posty

TOP