piątek, 16 maja 2014

148. się nazbierało zaległości...

Oj oj dawno mnie nie było. Duuuużo się działo w międzyczasie. Wiele prac powstało. Zdjęć mam tyle do obróbki, ze szok. Wczoraj zabrałam się za fotki, ale opornie mi idzie. 150 zdjęć w jednym katalogu, 50 w drugim i jeszcze trochę w aparacie... No to żeby nie przedłużać - lecimy!
Merlinkowe kartki mają wzięcie - chyba jeszcze jedną niepokazaną mam w katalogu czekających na obróbkę. Dziś Merlin we fioletach na parawaniku.Kolejna kartka również urodzinowa - tym razem 70 urodziny starszej pani. Miała być z czerwonymi różami. Chciałam, żeby była radosna i energetyczna - czy mi się udało oceńcie sami.


Jak wiecie miesiąc maj mamy a co za tym idzie - sezon komunijny w pełni. W tym roku dominują kartki dla chłopców. Czyżby dziewczynek było mniej w tym roczniku? Z chyba kilkunastu, które robiłam w tym roku na komunię tylko 3 były dla dziewczynek. Pierwsza z nich dla chłopca.

Druga dla odmiany też dla chłopca ;-)W tym roku postanowiłam uszczuplić zasoby obrazków, zbieranych przez lata, na rzecz kartek komunijnych. Pomysł podobny wypalił zimą przy kartkach na Boże Narodzenie i teraz też mi dobrze idzie. :) Na dziś tyle reszta fotek kartkowych w obróbce.

Popularne posty

TOP