wtorek, 5 lutego 2013

100. ...

Jakoś tak niepostrzeżenie stuknęła nam (mnie i blogowi) 100. Nawet nie wiem kiedy to zleciało. Wiem, wiem gdybym częściej pisała to byłoby więcej, ale przecież nie o to chodzi. 
Dziś kolejne moje wytworki. 
Na początek kartka na urodziny dla mojej cioci. Moja mama zażyczyła sobie podobną jak ta na 70, którą niedawno pokazywałam - no to ja, grzeczne dziecię, zrobiłam podobną. 
 Życzenia wydrukowałam, ale podpisałam naszą ekipę ręcznie.
a tu jeszcze rozłożona 
 Następna karteczka powstała na okoliczność urodzin dla koleżanki z pracy. Dziewczyna lubi kotki więc dostała karteczkę z kociakiem. Koteczka wycięłam z kartki kalendarza, który mam na ten rok - a właściwie z jego okładki. Podoba się Wam, bo mnie kociaczek zauroczył.
 Tu karteczka rozłożona do postawienia.
 Następne w kolejce są dwie kartki emeryckie. Mój tata szedł na imprezę pożegnalną do dwóch kolegów, którzy przechodzą na emeryturę. No i tatuś poprosił, żebym zrobiła dwie kartki podobne do tej, którą  robiłam dla Niego jak przeszedł na emeryturę. Kartka dla taty była tłoczona na kalce i ozdobiona ażurową rameczką. Tu poszłam trochę na łatwiznę. Jeszcze wzmianka o autorce szablonu. Wzorek nie jest mój - jego autorką jest pewna przemiła i bardzo utalentowana osóbka - Sylwia Cieślak. Szablon był przygotowany pod kartkę pergaminkową i oryginał był zrobiony na okoliczność Dnia Babci.
 Na koniec kolejna kartka urodzinowa. Niestety fotki były robione dosyć późno (jak już było ciemno) i na dodatek mój aparat trochę wariował. No i wyszło jak wyszło. Najbardziej zbliżona do oryginału jest ostatnia fotka.


Pozdrawiam cieplutko i słonecznie (czyli zupełnie odwrotnie do obecnej aury)

Popularne posty

TOP