czwartek, 3 stycznia 2013

94. Nie tylko święta

Oprócz kartek świątecznych powstało w grudniu kilka nieświątecznych kartek. W końcu niektórzy urodzili się w grudniu, jak moja siostra. 
Na początek kartka dla kolegi z pracy - głównego baristy naszego działu. Oj dobrą robi kawusię i postanowiłam ten motyw wykorzystać w kartce. Niestety fotka tylko z komórki.
Druga z kartek powstała na prośbę kolegi. Kartka miała być dla pani architekt na trzydzieste urodziny. Kolega znalazł na necie kartkę z podobnymi motywami i przyszedł zapytać czy nie mogłabym mu "ukulać" takiej kartki. No to ukulałam - do tamtej nie jest podobna, bo zrobiłam ją całkiem po swojemu a jedynie pomysł zrobienia tego metodą quillingu zgapiłam z tamtej kartki.


Przed świętami na prośbę koleżanki powstała jeszcze szafa z kasą. Szafa była największa ze wszystkich, które do tej pory robiłam. Wymiarów już teraz nie jestem w stanie dokładnych podać, ale głęboka była gdzieś około 5 cm, szeroka około mniej więcej 23 cm, a wysoka na jakieś niecałe 20 cm. W finalnej wersji na drzwiach szafy była jeszcze "50" a w środku... sporo koszul :-P

Z urodzinowych kartek powstała jeszcze ta dla mojej siostry, której oczywiście zapomniałam fotnąć. Siostra obiecała podesłać fotkę, ale kiedy to nastąpi... któż to wie. :-D

Popularne posty

TOP